Dnes je utorok, 16.august 2022, meniny má: Leonard
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Vychutnajte si viac programov z portfólia AMC

júl 01, 2022 - 09:49
AMC Networks International Central and Northern Europe ("AMCNI CNE") sa od 1. júla 2022 dohodla so spoločnosťou UPC Broadband Slovakia na obnovení dlhodobej distribúcie svojho portfólia staníc, ako aj na rozšírenej distribúcii programov FILM+, Spektrum a Minimax v balíku Klasik. Výsledkom novej zmluvy je, že 9 obľúbených staníc: Sport1 a Sport2, Spektrum, Spektrum Home, TV Paprika, Minimax, JimJam, Film+ a AMC budú od júla súčasťou televíznej ponuky UPC.
Foto: 
canva.com

"Po pomerne dlhej histórii spolupráce nás veľmi teší, že môžeme uzavrieť ďalšiu dlhodobú zmluvu s veľmi významným partnerom, spoločnosťou UPC Broadband Slovakia. Dohoda nielenže zaručuje stabilné, obnovené vysielanie našich obľúbených staníc a rozšírený prístup k nášmu obsahu na platforme UPC, ale zároveň poskytuje možnosť širšiemu okruhu slovenských predplatiteľov získať prístup k nášmu portfóliu staníc v balíkoch Klasik & Komfort. V súlade so stratégiou AMCNI CNE pevne veríme investíciám do obsahu ako hnacej sily na prilákanie divákov. Poskytovaním obsahovo bohatých, lokálne relevantných športových, dramatických, filmových, dokumentárnych a detských žánrov chceme prostredníctvom UPC Broadband Slovakia plne uspokojiť požiadavky slovenských domácností na televízne programy." - povedal Balázs Hajós, viceprezident pre partnerský predaj spoločnosti AMC Networks International.

„Nový kontrakt vytvára pevný základ pre úspešné pokračovanie našej dlhodobej spolupráce, ktorá bude našim zákazníkom poskytovať atraktívny obsah. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu v nasledujúcich rokoch," dodal Martin Miller, generálny riaditeľ UPC Broadband Slovakia.

Vďaka veľkým investíciám AMCNI do obsahu športových práv si fanúšikovia a športoví nadšenci prostredníctvom služieb UPC Broadband môžu vychutnať leto s lokálne relevantnými programami, ako sú veľkolepé a vzrušujúce priame prenosy z podujatí Veľkej ceny pretekov Formuly 1, Ligy národov UEFA a nadchádzajúceho zápasu Slovenska s Bieloruskom, vysielaného exkluzívne naživo na Sport1. Predplatitelia UPC Broadband budú môcť pred svojimi obrazovkami fandiť aj Slovanu Bratislava v hokejovej Lige majstrov a sledovať zápasy slovenských klubov v Európskej lige UEFA a Konferenčnej lige. Zápasy Ligy národov UEFA, ako aj všetky nadchádzajúce kvalifikačné zápasy na EURO 2024, z ktorých bude veľa zápasov Slovenska tiež vysielaných exkluzívne iba na Sport1.

Okrem športových programov sa diváci môžu tešiť na ponuku stanice AMC z vlastnej produkcie so seriálmi ako Fear the Walking Dead alebo Better Call Saul; TV Paprika, ktorá je domovom najpopulárnejších televíznych kuchárov na svete, vrátane Jamieho Olivera, Gordona Ramsayho či slovenského kuchára Gaba Kocáka; a Spektrum ponúkajúce dostupné a vzrušujúce programy pre celú rodinu. Minimax a JimJam, obľúbené detské seriály ako Mimi šéf, My Little Pony alebo Máša a medveď sú tiež súčasťou programov, ktoré AMCNI CNE ponúka.

- - Inzercia - -